Pmeldte spillere
Antall spillere pmeldt: 303

 
Navn Lag
sperre, Eirik Team Baab
ytterland, ole petter Team Baab
Nordstrand, Simon Team Baab
Sæter, Tomas Team Baab
Roald, Tommy (A) Nederlaget
Sørvik, Haakon Flied Lice
Sperre Slotsvik, Knut Mange Flied Lice
Slotsvik, Stig Flied Lice
Strømsheim, Anne Lett å slå
Blindheim, Tore Ekkel & Jækli
Sørvik, Alexander (A) Flied Lice
Bjørge, Øystein (A) Flied Lice
Aarseth, Petter Arne Flied Lice
Oksnes Elde, Raymond Oksnes Hotspurs
Øye, Kristian Furulund IL
Holsæker, Kenneth (A) Furulund IL
Haahjem, Lars Erik Furulund IL
Blomvik, Siv anett (A) Don`t you wish ur girlfriend was hot like us
Roald, Reidar Mission Impossible
Nordstrand, Hans "Big Dog" Salmo FC
Sandøy, Bjarne Furulund IL
Valderhaug, Kristoffer (A) The Scunk's
Skjong, Mats The Scunk's
Smestad, Runar The Scunk's
Haahjem, Aleksander The Scunk's
Barstad, Nicholas The Scunk's
kjevik, Steffen The Scunk's
Molnes, Anders Mission Impossible
Leander Roald, Stian (A) Mission Impossible
Holm, Alexander (A) Mission Impossible
Roth, Ole Jørgen Flipperdicks
Aas, Aleksander Flipperdicks
Riise, Øystein Flipperdicks
Farstad, Kristoffer Flipperdicks
Morterud, Kristoffer (A) Flipperdicks
Lauvås, Sindre (A) Flipperdicks
Oksnes Elde, Jonas Oksnes Hotspurs
Gidske, Stian Terkel og gjengen!!
Brynestad (Stonekjekk), Trond (A) Stones Kids
Dybvik, Anders Fist of Fury
Nerland, Bjarte Lausongane
Lund, Andreas Lausongane
Dyb, Trond Olav Fist of Fury
Iversen Frostad, Elise Karoline Fjortizz
Dyb, Tonje Fjortizz
Mulelid, Elisabeth Lett å slå
Godø, Lars Martin Dnjepr Dnjepropetrovsk
Dyb, Malin Fjortizz
Ulla, Maria Fjortizz
Dyb Sandnes, Marianne Fjortizz
Alnes Dyb, Gina Fjortizz
Alnes, Fride Fjortizz
Vatne, David 7 Card Stud Club
Eidsvik, Terje 7 Card Stud Club
Domaas, Erik 7 Card Stud Club
Strøm, Cristoffer (A) 7 Card Stud Club
Synnes, Øyvind (A) 7 Card Stud Club
Kongshaug, Sindre 7 Card Stud Club
Oline, Guri Lett å slå
Trener, Miriam Lett å slå
Støbakk, Mari (A) Lett å slå
Haram, Jannicke Lett å slå
Breivik, Ida Lett å slå
Drønnen, Karina The Barbies
Nelvik, Siri The Barbies
Knotten, Silje The Barbies
Rogne, Kristine The Barbies
Riise, Camilla The Barbies
Andersen, Elisabeth The Barbies
Wille, Tone The Barbies
Andreassen, Mona The Barbies
Roppen, Ellen PlasticFantastic ;)
Synne & Ellen, Trenera --> (A) mhm
Dyb, Einar Fist of Fury
Giskeødegård, Julie mhm
Roald, Pia mhm
Ulla, Trine mhm
Alnes, Helle mhm
Grimstad, Ann-Helen mhm
oksnes, Kristina (A) Don`t you wish ur girlfriend was hot like us
Alnes, Birte (A) Don`t you wish ur girlfriend was hot like us
Grimstad, June Don`t you wish ur girlfriend was hot like us
giske, Kornelie Don`t you wish ur girlfriend was hot like us
flaaen, Randi Don`t you wish ur girlfriend was hot like us
yttri, Trine Don`t you wish ur girlfriend was hot like us
Indreeide, Dag Johan Furulund IL
Wattø, Jon Ola Lausongane
Godø, Lars ole Fist of Fury
Dyb, Ruben (A) Fist of Fury
Thu, Tore Lausongane
Stenvaagnes, Bjørn Ola Lausongane
Moltu, Knut-Tore Lausongane
Syversen, Eirik Lausongane
Slinning, Marius Lausongane
Stenerud (Stone), Kristian (A) Stones Kids
Magelssen Godø (Stonelav), Øyvind Stones Kids
Godø (Stonemjuk), Ole - Martin Stones Kids
Dyb (Stonehard), Ørjan Michal Stones Kids
Nyvoll (Stonevegg), Bård Erik Stones Kids
Godø Alnes (Stonefatti), Aleksander Stones Kids
Giske, Ole Espen FK Giske
schmelding, ole petter Godt å blandet
Midttun, Øyvind (A) Salmo FC
Halvard, Jan Salmo FC
Ytterland, Eirik Salmo FC
Flem, Stig Salmo FC
Mo, Olav Salmo FC
Skjong, Morten Terkel og gjengen!!
Synnes, Sigve Martin Terkel og gjengen!!
Nordstrand, Sven Jakob (A) Terkel og gjengen!!
Mulelid, Simon Terkel og gjengen!!
Urkedal, Øystein Terkel og gjengen!!
Nordstrand, Magnus Andreas (A) Terkel og gjengen!!
Trener- Nordstrand, Hilde PlasticFantastic ;)
Årseth, Runa PlasticFantastic ;)
Sperre, Lene PlasticFantastic ;)
Molnes, Martin "Pella" Oksnes Hotspurs
Synnes Skjong, Erlend Oksnes Hotspurs
Gjøen, Oliver Oksnes Hotspurs
Hole Oksnes, Anders (A) Oksnes Hotspurs
Oksnes Elde, Steffen (A) Oksnes Hotspurs
Post, Robert ExTorgalmenningen 3a
Aam, Marius (A) ExTorgalmenningen 3a
Slettvoll, Stephan (A) ExTorgalmenningen 3a
Fylling, Marius ExTorgalmenningen 3a
Vågnes, Andre ExTorgalmenningen 3a
Nordstrand, Helge ExTorgalmenningen 3a
Løken, Fredrik Ekkel & Jækli
Skarbø, Erika Godt å blandet
Lindin, Andreas Godt å blandet
Roald, Kristian Leon (A) Godt å blandet
Rørvik Nordstrand, Hilde Godt å blandet
Roald, Nils Jonny (A) Godt å blandet
Grøtta Giske (J ), Erlend SkilLz ThaT KillZ
Choni, Nassaire SkilLz ThaT KillZ
Choni, Deo SkilLz ThaT KillZ
Dyb, Adrian SkilLz ThaT KillZ
Habibullah, Moheb SkilLz ThaT KillZ
Volle, Marcus SkilLz ThaT KillZ
Valderhaug, Sandra 7th. Heaven
Runde, Lars Petter SØSEFOTBALL
Austnes(C), Simon SkilLz ThaT KillZ
Remmen, Øyvind SØSEFOTBALL
Molnes, Julie (A) 7th. Heaven
Haahjem, Hanne 7th. Heaven
Kringstad, Anna 7th. Heaven
Giske, Stian (A) FK Giske
Westad, Knut I (A) Sett na Georg?
Rørvik, Hans Kyrre Sett na Georg?
Gidske, Jan Erik (A) Sett na Georg?
Braathen "Lillebror", Daniel Sett na Georg?
Carew "Storebror", John Sett na Georg?
Sørdal, Ingvild Løpetid
Viddal, Emil The Teddy Bears
Troung, Kim The Teddy Bears
noor, olaad mohammed Team Baab
Sunde, Frank The Teddy Bears
Halvorsen, Marius The Teddy Bears
Valderhaug, Fredrik Sett na Georg?
Blindheim, Ole Kristian (A) The Teddy Bears
Valkvæ, Dorthea Løpetid
Godø, Mimmi Løpetid
Kringstad, Mathias Rudar Velenje
Dyb, Sara Beate Løpetid
Sætre, Stig Rune (A) Eselbjelle FC
Grønmo Junior, Eirik (A) TeamMF
Støhle, Henriette Løpetid
Røsvik, Hans Jarle (A) Eselbjelle FC
Valen, Sindre Eselbjelle FC
Rabbevåg, Øyvind Eselbjelle FC
Roald, Ivar Magne Eselbjelle FC
Flaaen, Odd Arild Eselbjelle FC
Flaaen, Trond Willy Eselbjelle FC
Flaaen, Vegard Eselbjelle FC
Godø, Karl Johan Rudar Velenje
Alnes, Severin Dyb Rudar Velenje
Aarøe, Haakon Rudar Velenje
Holm, Erlend (A) Rudar Velenje
Dyb, Erik (A) Rudar Velenje
Optun, Thomas Dnjepr Dnjepropetrovsk
Yttri Synnes, Kristin 7th. Heaven
Bouhafs, Nadia (A) 7th. Heaven
Antonsen, Jostein Dnjepr Dnjepropetrovsk
Godø, Eldar (A) Dnjepr Dnjepropetrovsk
Gustafson, Jonas Dnjepr Dnjepropetrovsk
Holmen, Erlend (A) SØSEFOTBALL
Elde, Astrid PlasticFantastic ;)
Skarbø, Erika PlasticFantastic ;)
Kalvø, Espen FK Giske
Giske, Joakim FK Giske
Giske, Glenn FK Giske
Furnes, Fredrik FK Giske
Høybakk, Håkon (A) FK Giske
Kringstad, Sigurd Rudar Velenje
Dyrøy, Magnus donkeypunch
Ulla, Ronny Nederlaget
Drønnen, Jørgen Flipperdicks
Sjokolade som aldri he stått i mål før, Marit Lett å slå
Oddstad, Jonas Dnjepr Dnjepropetrovsk
Eide, Frank Furulund IL
Leikanger, Jan Erik Nederlaget
Røsvik, Anders Nederlaget
Haram, Arild Nederlaget
Sundnes, Øyvind Ekkel & Jækli
Nordstrand, Håvard (A) Nederlaget
Fjørtoft, Håvard Ulstein Ekkel & Jækli
Fjørtoft, Kristian Otterlei Ekkel & Jækli
Dalhaug, Roger (A) Ekkel & Jækli
Sundnes, Martin (A) Ekkel & Jækli
Løken, Martinus Ekkel & Jækli
Fjørtoft, Eirik Otterlei Ekkel & Jækli
Gangstø, Terje Justsen Ekkel & Jækli
Austnes, Leif Sindre "Ronaldo" Spanish blood FC
Austnes (C), Iris Kathrine (A) Løpetid
Alnes, Sandra Helen Løpetid
Dyb, Irina Lill Løpetid
Valkvæ Austnes, Kristoffer Spanish blood FC
Sandal, Paul Are Whalecocks
Kjevik, Kenneth (A) TeamMF
Synes, Henrik Godt å blandet
Kvalsund, Jørgen Whalecocks
Omenås, Henrik Whalecocks
Walderhaug, Mads Ole Whalecocks
Otterholm, Helge Whalecocks
Sæter, Thomas (A) Whalecocks
Støbakk, Joakim Couzins
Heltne, Marius (A) Whalecocks
Nakken, Marius Whalecocks
Remøyholm, Håvard TeamMF
Slyngstad, Bernt Ove TeamMF
Akerø, Øyvind TeamMF
Strand, Geir Magne TeamMF
Hungnes, Espen TeamMF
Alnes, Kristian (A) Dnjepr Dnjepropetrovsk
Austnes, Peter Spanish blood FC
Austnes, Ruben Spanish blood FC
Nyvoll Austnes, Kjetil Spanish blood FC
Nyvoll Austnes, Sven Harald (A) Spanish blood FC
Austnes, Lars Kristian (A) Spanish blood FC
Dyb, Torstein SØSEFOTBALL
Austnes, Jan Arild SØSEFOTBALL
Alnes, Svein-Arve (A) SØSEFOTBALL
Solli, Benedicte 7th. Heaven
Gustafson, Even Dnjepr Dnjepropetrovsk
Farstad, Frank The Scunk's
Blakstad (C), Glenn The Teddy Bears
Mannsverk, Webjørn SØSEFOTBALL
Brynestad, Kai Henrik SØSEFOTBALL
Holmen, Vegard SØSEFOTBALL
Støbakk, Stig J Couzins
Alnes, Geir Ove Couzins
Vartdal, Kay Amund (A) Couzins
Vartdal, Daniel (A) Couzins
Støbakk, Nils-Ove Couzins
Dyb, Åge (A) Sett na Georg?
Roaldsnes, Jan- arve Team Baab
Giske, Karl Martin (A) Ozonlaget
Husøy, Ove Ozonlaget
Roald, Fredrik (A) Ozonlaget
Skjong, Karl Erik Ozonlaget
Hammervoll, Stian Ozonlaget
Valderhaug, Stein Ove Ozonlaget
Rettenberger, Daniel Ozonlaget
Valkvæ, Trond (A) FC Valkvæ
Valkvæ, Stian (A) FC Valkvæ
Valkvæ, Jøgvan FC Valkvæ
Valkvæ, Jan Henning FC Valkvæ
Valkvæ, Fredrik FC Valkvæ
Medisinmann, Malin (A) Lett å slå
Kalvø, Thomas FK Giske
Giske, Daniel FK Giske
Waagan, Sven Erik (A) donkeypunch
Godø, Aasmund (A) donkeypunch
Kirkholm, Geir Anders donkeypunch
Maradona, Diego donkeypunch
Yeboah, Anthony donkeypunch
Alnes, Pål Kristian (A) Fist of Fury
Øyen, Odd- Eirik Team Baab
Ytterland, Svein Helge Salmo FC
?, ? (A) Mission Impossible
Kroken, Tor Arne ExTorgalmenningen 3a
Jønsson, Roar Oksnes Hotspurs
Indreeide, Gunnar Furulund IL
Valkvæ, Morten SkilLz ThaT KillZ
Sundnes, Andreas Ekkel & Jækli
Bita, Adro SkilLz ThaT KillZ
Oksnes, Henrik (A) The Teddy Bears
Sunde, Per The Teddy Bears
Fjørtoft, Jan Tore Hegner Ekkel & Jækli
Roaldsnes, Halvard Team Baab
Bakke, Veronica (A) PlasticFantastic ;)
Alnes, Jan Jørgen Couzins
karlberg, frank vegard Godt å blandet
Gulati, Michel The Scunk's
Rørvik, Bjørn Erik (A) The Scunk's
Endresen, Ørjan ExTorgalmenningen 3a
Bjørke, Trond Nederlaget
Ukjent, Alex Nederlaget
Røsvik, Eirik Mission Impossible
Roald, Eivind Mission Impossible
Pettersen, Alvilde mhm
Valkvæ Alnes, Kathrine mhm
Roaldsnes, Odd Frode Sett na Georg?

Epostadresse
Passord
Glemt passord?
Registrer deg!
 
 

Er du fornyd med turneringa?
Ja, fantastisk!
Er alltid fornyd jeg!
Har vrt med p bedre.
Nei, skuffa