KAMPOPPSETT


Fredag

TidHjemmeBorte
16:00 The Notorious Austnes` Dnjepr Dnjepropetrovsk
16:10 Olgas venner Flipperdicks
16:20 Bjelkelaget TeamMF
16:30 Søsefotball peg mathias domaas
16:40 The Notorious Austnes` Olgas venner
16:50 Flipperdicks Dnjepr Dnjepropetrovsk
17:00 Bjelkelaget Søsefotball
17:10 peg mathias domaas TeamMF
17:20 Team Tove-Laila Talentlaus
17:30 Guri abcdefghijklmnopqrstuvwxyzæøå
17:40 Dnjepr Dnjepropetrovsk Olgas venner
17:50 The Notorious Austnes` Flipperdicks
18:00 TeamMF Søsefotball
18:10 peg mathias domaas Bjelkelaget
18:20 Couzins Babes;)
18:30 Jimmys Furulund IL
18:40 Valkvæ F.C Team BaaB rir igjen
18:50 FL? The Teddy Bears
19:00 Team Tove-Laila Guri
19:10 abcdefghijklmnopqrstuvwxyzæøå Talentlaus
19:20 Couzins Jimmys
19:30 Furulund IL Babes;)
19:40 Valkvæ F.C FL?
19:50 The Teddy Bears Team BaaB rir igjen
20:00 abcdefghijklmnopqrstuvwxyzæøå Team Tove-Laila
20:10 Talentlaus Guri
20:20 Liggeunder-laget Thrills
20:30 Lost in Post :b Kuziner
20:40 Donkey Punch Crew - Fussball Giske IL
20:50 Skaret Ryggbeinsei F.C En liten pus
21:00 Furulund IL Couzins
21:10 Babes;) Jimmys
21:20 Team BaaB rir igjen FL?
21:30 The Teddy Bears Valkvæ F.C
21:40 Lost in Post :b Thrills
21:50 Kuziner Liggeunder-laget
22:00 En liten pus Donkey Punch Crew - Fussball
22:10 Giske IL Skaret Ryggbeinsei F.C
22:20 Thrills Kuziner
22:30 Liggeunder-laget Lost in Post :b
22:40 En liten pus Giske IL
22:50 Donkey Punch Crew - Fussball Skaret Ryggbeinsei F.C


Lrdag

TidHjemmeBorte
08:00 Team Grava-Solveig Churchboys
08:10 MH Møffi`s team!
08:20 Los Chicos Anders Hoff voff-voff-voff
08:30 Jak sie masz! Erlends Disipler
08:40 Fucking Småmål Ex-Torgalmenningen 3a
08:50 3T Gutta njubs
09:00 Team Grava-Solveig MH
09:10 Møffi`s team! Churchboys
09:20 Anders Hoff voff-voff-voff Jak sie masz!
09:30 Erlends Disipler Los Chicos
09:40 Ex-Torgalmenningen 3a 3T Gutta
09:50 njubs Fucking Småmål
10:00 Churchboys MH
10:10 Anders Hoff voff-voff-voff Erlends Disipler
10:20 Ex-Torgalmenningen 3a njubs
10:30 Møffi`s team! Team Grava-Solveig
10:40 Los Chicos Jak sie masz!
10:50 Fucking Småmål 3T Gutta


Åttendedelsfinaler, gutter (9 min)
Tid Hjemme Borte Kampnavn
11:10 1A 2E G8A
11:20 1B 2F G8B
11:30 1C 2G G8C
11:40 1D 2H G8D
11:50 1E 2A G8E
12:00 1F 2B G8F
12:10 1G 2C G8G
12:20 1H 2D G8H

Kvartfinaler, gutter (14 min)
Tid Hjemme Borte Kampnavn
12:30 G8A G8B GQ1
12:45 G8C G8D GQ2
13:00 G8E G8F GQ3
13:15 G8G G8H GQ4

Semifinaler, jenter (9 min)
Tid Hjemme Borte Kampnavn
13:30 Y1 X2 JS1
13:45 X1 Y2 JS2

Semifinaler, gutter (14 min)
Tid Hjemme Borte Kampnavn
14:00 GQ1 GQ2 GS1
14:15 GQ3 GQ4 GS2

Bronsefinale, jenter (14 min)
Tid Hjemme Borte Kampnavn
14:30 JS1- JS2- -

Bronsefinale, gutter (14 min)
Tid Hjemme Borte Kampnavn
14:45 GS1- GS2- -

Finale, jenter (14 min)
Tid Hjemme Borte Kampnavn
15:00 JS1+ JS2+ -

Finale, gutter (14 min)
Tid Hjemme Borte Kampnavn
15:15 GS1+ GS2+ -
       
       
 


Epost:

Passord:



Glemt passord?
Registrer deg



Frjulsturneringa starter om
-6278 dager!



Mest populre bilder!

Søsefotball (448473)
Stig Johnny og Nils (19621)
Teddybears spiser! (17821)
Team MF (3098)
Henriette og Iris (2943)
Simon og Øystein (2561)
Kjekke guta! (2414)
Mål! (2302)
I alle aldre... (2296)
Sigurd (2186)



Stian Godø / stiang.net


Kasper L Mannsverk