KAMPOPPSETT


Fredag

TidHjemmeBorte
17:00 Couzins Ninjadrops
17:10 Krokerane 1 Dnjepropetrovsk
17:20 Dyb Dybere Dybest Røkkla anno 08
17:30 TEIKATERENDE! TeamMF
17:40 Krokerane 2 Team Stars
17:50 Ninjadrops Dnjepropetrovsk
18:00 Krokerane 1 Couzins
18:10 Team Jussby Magnar Slack United
18:20 The Holms ft Bjørn og Frode Lars Krokerane 2
18:30 FantasyManager Roald fc
18:40 Dyb Dybere Dybest TeamMF
18:50 Røkkla anno 08 TEIKATERENDE!
19:00 Team Stars The Holms ft Bjørn og Frode Lars
19:10 Ninjadrops Krokerane 1
19:20 The Donkey Punch Crew Krokerane 2
19:30 Dnjepropetrovsk Couzins
19:40 Slack United FantasyManager
19:50 Roald fc Team Jussby Magnar
20:00 Team Stars The Donkey Punch Crew
20:10 Immortal babes DiscoNissane
20:20 TEIKATERENDE! Dyb Dybere Dybest
20:30 FC Steklovata Karokkeby?
20:40 Roald fc Slack United
20:50 Warriors Immortal babes
21:00 Karokkeby? Paco`s revenge fc
21:10 TeamMF Røkkla anno 08
21:20 DiscoNissane Warriors
21:30 The Holms ft Bjørn og Frode Lars The Donkey Punch Crew
21:40 Team Jussby Magnar FantasyManager
21:50 DiscoNissane Immortal babes
22:00 Paco`s revenge fc FC Steklovata
22:10 Hardt miljø Karokkeby?
22:20 Immortal babes Warriors
22:30 Hardt miljø FC Steklovata
22:40 Warriors DiscoNissane
22:50 Paco`s revenge fc Hardt miljø


Lrdag

TidHjemmeBorte
08:00 Sleivdal IL No pain no game
08:10 Søsefotball Bohemane
08:20 The Notorious Austnes Kjappfotkameratene FK
08:30 Giske Sleggjekastarforeining Nederlaget
08:40 WildCats Frittgående høne
08:50 Potet Potet Churchboys
09:00 Scacco Matto Team Tango
09:10 Volleyballgruppa WildCats
09:20 Sleivdal IL Søsefotball
09:30 Bohemane No pain no game
09:40 Volleyballgruppa Frittgående høne
09:50 The Notorious Austnes Giske Sleggjekastarforeining
10:00 Nederlaget Kjappfotkameratene FK
10:10 WildCats Volleyballgruppa
10:20 Potet Potet Scacco Matto
10:30 Team Tango Churchboys
10:40 Bohemane Sleivdal IL
10:50 Kjappfotkameratene FK Giske Sleggjekastarforeining
11:00 Frittgående høne WildCats
11:10 Churchboys Scacco Matto
11:20 No pain no game Søsefotball
11:30 Nederlaget The Notorious Austnes
11:40 Frittgående høne Volleyballgruppa
11:50 Team Tango Potet Potet


Åttendedelsfinaler, gutter (9 min)
Tid Hjemme Borte Kampnavn
12:10 1A 2E G8A
12:20 1B 2F G8B
12:30 1C 2G G8C
12:40 1D 2H G8D
12:50 1E 2A G8E
13:00 1F 2B G8F
13:10 1G 2C G8G
13:20 1H 2D G8H

Kvartfinaler, gutter (14 min)
Tid Hjemme Borte Kampnavn
13:30 G8A G8B GQ1
13:45 G8C G8D GQ2
14:00 G8E G8F GQ3
14:15 G8G G8H GQ4

Semifinaler, jenter (9 min)
Tid Hjemme Borte Kampnavn
14:30 Y1 X2 JS1
14:45 X1 Y2 JS2

Semifinaler, gutter (14 min)
Tid Hjemme Borte Kampnavn
15:00 GQ1 GQ2 GS1
15:15 GQ3 GQ4 GS2

Bronsefinale, jenter (14 min)
Tid Hjemme Borte Kampnavn
15:30 JS1- JS2- -

Bronsefinale, gutter (14 min)
Tid Hjemme Borte Kampnavn
15:45 GS1- GS2- -

Finale, jenter (14 min)
Tid Hjemme Borte Kampnavn
16:00 JS1+ JS2+ -

Finale, gutter (14 min)
Tid Hjemme Borte Kampnavn
16:15 GS1+ GS2+ -
       
       
 

Frjulsturneringa starter om
-3474 dager!



Mest populre bilder!

Søsefotball (448171)
Stig Johnny og Nils (19372)
Teddybears spiser! (17563)
Team MF (2833)
Henriette og Iris (2698)
Simon og Øystein (2294)
Kjekke guta! (2105)
Mål! (2046)
I alle aldre... (2000)
Sigurd (1889)